PyCon SK 2019

Hostiteľom štvrtého ročníka bude opäť Bratislava, 22.-24. Marec 2019.

O konferencii

Konferencia PyCon SK 2019, ktorá sa bude konať v Bratislave je každoročné stretnutie komunity využívajúcej a vyvíjajúcej otvorený programovací jazyk Python. Je organizovaná dobrovoľníkmi z občianskeho združenia SPy o.z., ktorého hlavným cieľom je šíriť povedomie o Pythone a ďalších otvorených technológiách. Prostredníctvom PyConu SPy, o.z. plní svoj cieľ - rozširovať slovenskú (a medzinárodnú) komunitu programátorov v Pythone a podporovateľov Open Source.

Pretože PyCon SK je organizovaný neziskovou organizáciou SPy, naše registračné poplatky sú výrazne nižšie ako na porovnateľné technologické konferencie (alebo na konferencie v okolitých krajinách), vďaka čomu je PyCon dostupný širokej skupine ľudí.

PyCon SK je pestrá konferencia zameraná na to, aby poskytla príjemný zážitok pre všetkých návštevníkov. Aby sme toto splnili, prosím dodržujte náš code of conduct.

Prihláste sa na odber newslettra
SPy o.z. nikdy nebude zdieľať tvoj email.
Povolenia pre emailový marketing

Prosím vyberte si, akými spôsobmi chceš dostávať informácie od SPy o.z.:

Odhlásiť sa môžete kedykoľvek kliknutím na link na konci našich emailov. Pre informácie o našich zásadách ochrany súkromia, prosím navštívte našu webstránku.

Ako našu marketingovú platformu používame Mailchimp. Kliknutím na tlačítko na prihlásenie, súhlasíte s tým, že vašeinformácie budú odoslané Mailchimpu na spracovanie. Zistite viac o ochrane súkromia v Mailchimpe tu.


Zobraziť predchádzajúce kampane.