Prihlás svoj príspevok

Prihlás svoj príspevok

Predkladanie návrhov prednášok a workshopov je ukončené!

Aj Ty môžeš byť súčasťou konferencie

PyCon SK organizuje Python komunita pre komunitu. Ak ideš na túto konferenciu, stávaš sa súčasťou komunity. Pokiaľ si spravil/a niečo, čo by mohlo zaujímať aj iných, alebo si myslíš, že ostatní by o tom mali vedieť, príď nám o tom porozprávať. Nechceme počúvať iba expertov a známe osobnosti - noví perspektívni rečníci sú tiež zaujímaví, preto sa, prosím, nenechaj odradiť pocitom, že nie si expert alebo známa osobnosť. Toto je naša pozvánka, aby si poslal/a návrh na prednášku, aj ak si ešte nikdy na konferencii neprednášal/a. Rečníci vystupujúci prvýkrát budú uprednostňovaní.

Neváhaj

Pokúšame sa uzavrieť program konferencie ako skoro to len pôjde a čím skôr svoj príspevok prihlásiš tým väčšiu šancu má byť zaradený do programu. Prvý deadline na podávanie príspevkov je 1. februára 2019, kedy uzavrieme väčšinu programu. Posledný deadline je 14. februára 2019, kedy sa uzavrie zvyšná časť programu konferencie.

Still not sure about the details your proposal? No worries :-) After submitting your proposal, you will receive a confirmation email with a link on which you can return to your proposal and make changes.

Predkladanie návrhov prednášok a workshopov je ukončené!
Dostali sme takmer 150 veľmi kvalitných návrhov na prednášky a workshopy, ďakujeme všetkým za účasť.

Daj nám vedieť o zaujímavých rečníkoch

Poznáš niekoho, kto by mohol mať skvelý príspevok na PyCon a mali by sme ho/ju zavolať prednášať? Daj nám vedieť: info@pycon.sk

Pokyny pre podávanie návrhov

Nie je žiadne oficiálne obmedzenie tém, ktoré môžete navrhnúť ako svoju prednášku. Prednášky o Pythone alebo komunite budú s vysokou pravdepodobnosťou zaujímavé pre publikum. Hlavným kritériom, ktoré bude komisia pri výbere prednášok zvažovať, je to, ako tvoja prednáška zaujme publikum. Je stanovený limit na jednu prednášku pre rečníka. Navrhnúť môžeš viac ako jednu, komisia ťa však vyzve, aby si vybral iba jednu prednášku (v prípade, že bude akceptovaných viac návrhov).

Ak máš otázky, kontaktuj nás emailom: info@pycon.sk alebo sa pridaj na náš Slack kanál.

Všetci rečníci majú vstup na konferenciu zadarmo.

Súhlas so zverejnením nahrávok

Jednou z motivácií pre organizovanie PyConu je pomôcť so šírením vyučovania programovania v Pythone a jeho podporou na Slovensku i v zahraničí. Aj preto plánujeme nahrávať všetky prezentácie z konferencie a naživo streamovať a následne všetky zverejniť na web.

Odoslaním návrhu na prednášku alebo workshop, alebo zapísaním sa na Lightning Talk dávaš súhlas SPy o.z. na nahrávanie, úpravu a zverejnenie audio a/alebo video záznamu z tvojej prezentácie.

Plné znenie súhlasu s nahrávaním