Prihlás svoj návrh na prednášku

Prihlás svoj návrh na prednášku

Predkladanie návrhov prednášok je otvorené!

PyCon SK organizuje Python komunita pre komunitu. Ak ideš na túto konferenciu, stávaš sa súčasťou komunity. Pokiaľ si spravil/a niečo, čo by mohlo zaujímať aj iných, alebo si myslíš, že ostatní by o tom mali vedieť, príď nám o tom porozprávať. Nechceme počúvať iba expertov a známe osobnosti - noví perspektívni rečníci sú tiež zaujímaví, preto sa, prosím, nenechaj odradiť pocitom, že nie si expert alebo známa osobnosť. Toto je naša pozvánka, aby si poslal/a návrh na prednášku, aj ak si ešte nikdy na konferencii neprednášal/a. Rečníci vystupujúci prvýkrát budú uprednostňovaní.

Kam poslať Váš návrh na prednášku

Sme radi, že máš záujem prednášať na PyCon SK 2019! Pošli nám svoj návrh aj so stručným obsahom a životopisom. Všetci rečníci majú vstup na konferenciu zadarmo.

Podávanie návrhov na prednášky na PyCon SK 2019 je otvorené. 14. februára 2019 ukončíme možnosť prihlásiť si prednášku. Ak máš otázky, kontaktuj nás emailom: info@pycon.sk alebo sa pridaj na náš Slack kanál.

Odoslať návrh prednášky

Pokyny pre podávanie návrhov

Nie je žiadne oficiálne obmedzenie tém, ktoré môžete navrhnúť ako svoju prednášku. Prednášky o Pythone alebo komunite budú s vysokou pravdepodobnosťou zaujímavé pre publikum. Hlavným kritériom, ktoré bude komisia pri výbere prednášok zvažovať, je to, ako tvoja prednáška zaujme publikum. Je stanovený limit na jednu prednášku pre rečníka. Navrhnúť môžeš viac ako jednu, komisia ťa však vyzve, aby si vybral iba jednu prednášku (v prípade, že bude akceptovaných viac návrhov).

Súhlas so zverejnením nahrávok

Jednou z motivácií pre organizovanie PyConu je pomôcť so šírením vyučovania programovania v Pythone a jeho podporou na Slovensku i v zahraničí. Aj preto plánujeme nahrávať všetky prezentácie z konferencie a naživo streamovať a následne všetky zverejniť na web.

Odoslaním návrhu na prednášku alebo workshop, alebo zapísaním sa na Lightning Talk dávaš súhlas SPy o.z. na nahrávanie, úpravu a zverejnenie audio a/alebo video záznamu z tvojej prezentácie.

Plné znenie súhlasu s nahrávaním