Vstupenky

Vstupenky

Kúp si lístok skôr, ako sa vypredá... Zatiaľ sa vypredal každý PyCon SK!

Lístky si môžeš kúpiť aj priamo na webstránke https://ti.to/pyconsk/2019, ak sa ti tito widget nezobrazuje správne.

Pre transakcie v Bitcoine použite: https://tallyco.in/s/e51yzw

500

Účastníkov

57

Rečníci

60

Prednášok

12

Sponzorov

Za čo platím?


Rečníci a prednášajúci

Naši rečníci sú najlepší. A robia to zadarmo! Platíme im však ich vstupenky a niekdy im preplatíme cestovné náklady.

Výdavky za letenky a ubytovanie v bratislavských hoteloch tvoria veľkú časť nášho rozpočtu. Taktiež znášame všetky náklady súvisiace so záznamom a zverejnením všetkých príspevkov.


Komunita a inklúzia

PyCon je špeciálna konferencia - je organizovaná komunitou pre komunitu

Ak sa zúčastníš konferencie, máš šancu stretnúť podobne naladených ľudí a vypočuť si množstvo zaujímavých príbehov. Pre tých, ktorí si z finančných dôvodov nemôžu dovoliť kúpiť lístok na konferenciu, sme pripravili program na podporu a máme pripravené určité množstvo lístkov zadarmo.


Tričko z konferencie a ďalšie drobnosti

Čo by to bola za konferenciu bez konferenčného trička?

Každý účastník získa jedno 100% bavlnené tričko a ďalšie veci. Možno to bude fľaša na vodu s naším super logom. Ale sme otvorení aj ďalším návrhom...


Miesto konania

Konferencia sa koná na Fakulte informatiky a informačných technológií (Slovenskej technickej univerzity)

Miesto konania je v novej budove, ktorá má príjemné a dobre vybavené prednáškové miestnosti a príslušné priestory. Prvý PyCon SK bol jednou z prvých konferencií v týchto priestoroch!


Občerstvenie

Obávaš sa, že zaspíš počas prednášky? Už nemusíš, máme všetko - kávu, čaj či vodu.

Budeme mať dvoch profesionálnych baristov, ktorí vám počas celého dňa budú pripravovať čerstvú kávu alebo čaj. Zásobníky s vodou budú k dispozícii na viacerých miestach rovnomerne v celej lobby.


Obed

Počas všetkých troch dní sa budú na obed servírovať rôzne teplé jedlá

K dispozícii budú mäsité aj vegetariánske alternatívy

Snažíme sa tiež byť čo možno najekologickejší, takže jedlo podávame na keramických tanieroch, jeme s kovovým príborom a pitnú vodu poskytujeme z recyklovateľných plastových fliaš.


Skutočná cena vstupenky

Skutočná cena vstupenky na konferenciu by bola oveľa vyššia, keby nás nepodporovali naši sponzori a partneri, vďaka ktorým môžeme lístky predávať oveľa lacnejšie.

Bez sponzorov a partnerov by lístky stáli vyše 90€ (vrátane študentských a učiteľských lístkov) a táto cena stále nezahŕňa obrovské množstvo dobrovoľníckej práce, ktorú robí Python komunita pred a počas každého PyConu.


Lístok podporovateľa vzdelávania s micro:bitom


Učíme s hardvérom je projekt slovenských používateľov Pythonu (Slovak Python User Group), ktorý sa snaží zvyšovať digitálnu gramotnosť a priniesť zábavu na hodiny programovania na základné a stredná školy na Slovensku. Robíme to pomocou edukačného mikropočítača, ktorý sa volá BBC micro:bit. Mikropočítač je možné naprogramovať tak, aby interaqoval s externými zariadeniami, ako sú LED pásiky, bzučiaky, senzory pohybu či teploty a tak ďalej. Kúpou lístku podporovateľa výuky s micro:bitom vybavíte jednu školu na Slovensku s balíkom 20 micro:bitov, LED pásikov, reproduktorov, krokodíliek, robotov, servo motorov a ďalšieho vybavenia.

V priebehu niekoľkých týždňov budete informovaný, ktorá škola obdržala tento výukový balík a o niekoľko mesiacov Vás budeme informovať ako úspešní boli študenti pri tvorbe vlastných harvérových projektov s poskytnutým vybavením. Podrobnosti o tomto projekte nájdete v tomto PDF. Počas PyConu SK 2019 budú viaceré prezentácie a workshopy súvisiace s projektom Učíme s hardvérom.