Ochrana súkromia

Ochrana súkromia

SPy o.z. Súkromie a bezpečnosť

SPy o.z. si cení a rešpektuje všetky osoby a organizácie, ktoré využívajú naše služby. Rozumieme, že môžeš mať obavy o svoje súkromie v súvislosti s používaním Internetu.

Sme presvedčení, že každý by mal mať kontrolu nad tým, kto dostáva jeho osobné informácie, či už o tom, kde žije, aké sú jeho záujmy, alebo ako vykonáva transakcie. Naším cieľom je len jediné: riadiť Python komunitu na Slovensku v bezpečnom prostredí.

Preto neuvádzame, nezdieľame, nepredávame informácie o tvojich jednotlivých návštevách na *.pycon.sk alebo informácie, ktoré si nám mohol/mohla poskytnúť, ako napríklad meno, adresu, emailovú adresu alebo telefónne číslo, žiadnej spoločnosti alebo jednotlivcovi. Tvoje osobné údaje sprístupnime iba ak to bude potrebné v súvislosti s právnymi predpismi, napríklad v prípade hľadania osoby či v prípade súdneho procesu. V prípade, že dostaneme takúto požiadavku, transparentne vytvorím požadovaný report.

Iné web stránky, na ktoré môžu smerovať linky z našej web stránky, vrátane webstránok našich partnerov, majú svoje vlastné pravidlá na ochranu súkromia. SPy o.z. nie je zodpovedné za dodržovanie takýchto pravidiel na iných webstránkach. Odporúčame preštudovať si pravidlá ochrany súkromia webstránok predtým, ako im poskytneš akékoľvek osobné údaje.

Na našich stretnutiach aj na konferencii rešpektujeme želanie ľudí nebyť fotografovaní, pokiaľ si to neželajú. Oficiálni fotografi budú takýchto ľudí ignorovať. Taktiež žiadame o to isté aj účastníkov našich akcií.

Rešpektujeme Pravidlá správania sa, daj nám vedieť, ak sa ti zdá, že naše pravidlá, či už na ochranu súkromia alebo iné, môžeme zlepšiť.

Ako Spy o.z. využíva informácie o tebe

Ak sa zaregistruješ na naše podujatie, pošleš nám príspevok alebo sa prihlásiš ako dobrovoľník, môžeme od teba požadovať určité informácie, napríklad meno, domácu alebo internetovú adresa či fakturačné údaje, aby sme ti mohli poskytnúť požadovanú službu či informáciu. Takáto informácia bude použitá výlučne na účely dokončenia tvojej registrácie, príspevku alebo zadeleniu práce pre dobrovoľníka.

Informácie, ktoré SPy o.z. automaticky zbiera, ako napríklad počet a frekvencia návštev webstránok, sa vyhodnocujú iba agregovane, ako napríklad hodnotenie televízií, ktoré hovorí, koľko ľudí sledovalo ich program. Tieto kolektívne údaje nám pomáhajú určiť, koľko našich návštevníkov používa webstránku a jej súčasti, vďaka čomu ju môžeme vylepšovať, aby bola príťažlivá a dostupná pre čo najväčšie množstvo ľudí.

SPy o.z. bezpečnosť

SPy o.z. robí všetky opatrenia pre ochranu užívateľských informácií. Keď užívateľ posiela citlivé informácie prostredníctvom webovej stránky, tieto informácie sú chránené online aj offline.

SPy o.z. robí všetky opatrenia na ochranu užívateľských informácií. Keď užívateľ poskytne citlivé údaje prostredníctvom web stránky, vaše informácie sú chránené online aj offline.

Služby tretích strán, ktoré môže získať časť informácií o tebe:

Tito: webstránka na riadenie eventov, využívame ju na registráciu vstupeniek. Prečítaj si ich pravidlá ochrany súkromia: https://ti.to/privacy

PayPal: Sprostredkovateľ platieb, využívame ho na platby za vstupenky na konferenciu. Prečítaj si ich pravidlá ochrany súkromia: https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full

Google Analytics: Nástroj na analýzu výkonu webstránok, využívame ho na zber agregovaných dát o návštevníkoch našich webstránok. Prečítaj si ich pravidlá ochrany súkromia: https://policies.google.com/privacy

MailChimp: Nástroj na posielanie newslettrov a hromadných emailov, využívame ho na rozposielanie emailov viacerým prijímateľom. Prečítajte si ich pravidlá ochrany súkromia: https://mailchimp.com/legal/

Služby tretích strán, ktorým sa dá vyhnúť:

Tito: Pridaj sa k nám na udalostiach, na ktoré nepotrebuješ vstupenky, napríklad pravidelné každomesačné stretnutia - meetupy. Bohužiaľ, na konferenciu PyCon SK je potrebná vstupenka pre každého, no môžeš použiť pseudonym, keďže nepožadujeme doklad totožnosti, ak máš platný lístok (bez zľavy, v prípade zľavnených lístkov môžeme požadovať študentský preukaz alebo podobný doklad).

PayPal: Vyber si alternatívny spôsob platby: Bankovým prevodom, kryptomenami. V tomto prípade však bude účtovaný extra poplatok za ručné spracovanie transakcie.

Google Analytics: Používaj blokovanie trackerov na automatické blokovanie tejto služby na ktorejkoľvek stránke na Internete.

MailChimp: Neprihlás sa na odber newslettra, alebo nás požiadaj o vyňatie vášho emailu z hromadného emailingu. Ak už si prihlásený/á, môžeš sa odhlásiť kedykoľvek kliknutím na link na konci emailu.