Ochrana súkromia

SPy o.z. Súkromie a bezpečnosť

SPy o.z. si cení a rešpektuje všetky osoby a organizácie, ktoré využívajú naše služby. Rozumieme, že môžete mať obavy o vaše súkromie v súvislosti s používaním Internetu.

Sme presvedčení, že by ste mali mať kontrolu nad tým, kto dostáva vaše osobné informácie, či už o tom, kde žijete, aké sú vaše záujmy, alebo ako vykonávate transakcie. Naším cieľom je len jediné: riadiť Python komunitu na Slovensku v bezpečnom prostredí.

Preto neuvádzame, nezdieľame, nepredávame informácie o vašich jednotlivých návštevách na *.pycon.sk alebo informácie, ktoré ste nám mohli poskytnúť, ako napríklad meno, adresu, emailovú adresu alebo telefónne číslo, žiadnej spoločnosti alebo jednotlivcovi. Vaše osobné údaje sprístupnime iba ak to bude potrebné v súvislosti s právnymi predpismi, na príklad v prípade hľadania osoby či v prípade súdneho procesu. V prípade, že dostaneme takúto požiadavku, transparentne vytvorím požadovaný report.

Iné web stránky, na ktoré môžu smerovať linky z naše web stránky, vrátane webstránok našich partnerov majú svoje vlastné pravidlá na ochranu súkromia. SPy o.z. nie je zodpovedné za dodržovanie takýchto pravidiel na iných webstránkach. Odporúčame Vám preštudovať si pravidlá ochrany súkromia webstránok predtým, ako im poskytnete akékoľvek osobné údaje.

Na našich stretnutiach aj na konferencii rešpektujeme želanie ľudí nebyť fotografovaní, pokiaľ si to neželajú. Oficiálny fotografi budú takýchto ľudí ignorovať. Taktiež žiadame o to isté aj účastníkov načich akcií.

Rešpektujeme Pravidlá správania sa, dajte nám vedieť, ak sa vám zdá, že naše pravidlá či už na ochranu súkromia alebo iné môžeme zlepšiť.

Ako Spy o.z. využíva informácie o vás

Ak sa zaregistrujete na našu udalosť, pošlete nám príspevok alebo sa prihlásite ako dobrovoľník, môžeme od vás požadovať určité informácie, napríklad meno, domáca alebo internetová adresa či fakturačné údajeo, aby sme vám mohli poskytnúť požadovanú službu či informáciu. Takáto informácia bude použitá výlučne na účely dokončenia vašej registrácie, príspevku alebo zadeleniu práce pre dobrovoľníka.

Informácie, ktoré SPy o.z. automaticky zbiera, ako napríklad počet a frekvencia návštev webstránok sa vyhodnocujú iba agregovane, ako napríklad hodnotenie televízií, ktoré hovorí, koľko ľudí sledovali ich program. Tieto kolektívne údaje nám pomáhajú určiť, koľko našich návštevníkov používa webstránku a jej súčasti, vďaka čomu ju môžeme vylepšovať, aby bola príťažlivá a dostupná pre čo najväčšie množstvo ľudí.

SPy o.z. bezpečnosť

SPy o.z. takes every precaution to protect our user's information. When users submit sensitive information via the Web site, your information is protected both online and offline.

SPy o.z. robí všetky opatrenia na ochranu užívateľských informácií. Keď užívateľ poskytne citlivé údaje prostredníctvom web stránky, vaše informácie sú chránené online aj offline.

Služby tretích strán, ktoré môže získať časť informácií o vás:

Tito: webstránka na riadenie eventov, využívame ju na registráciu vstupeniek. Prečítajte si ich pravidlá ochrany súkromia: https://ti.to/privacy

PayPal: Sprostredkovateľ platieb, využívame ho na platby za vstupenky na konferenciu. Prečítajte si ich pravidlá ochrany súkromia: https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full

Google Analytics: Nástroj na analýzu výkonu webstránok, využívame ho na zber agregovaných dát o návštevníkoch našich webstránok. Prečítajte si ich pravidlá ochrany súkromia: https://policies.google.com/privacy

MailChimp: Nástroj na posielanie newslettrov a hromadných emailov, využívame ho na rozposielanie emailov viacerým prijímateľom. Prečítajte si ich pravidlá ochrany súkromia: https://mailchimp.com/legal/

Služby tretích strán, ktorým sa dá vyhnúť:

Tito: Pridajte sa k nám na udalostiach, na ktoré nepotrebujete vstupenky, napríklad pravidelné každomesačné stretnutia - meetupy. Bohužiaľ, na konferenciu PyCon SK je potrebná vstupenka pre každého, no môžete použiť pseudonym, keďže od vás nepožadujeme doklad totožnosti ak máte platný lístok (bez zľavy, v prípade zľavnených lístkov môžeme požadovať študentský preukaz alebo podobný doklad).

PayPal: Vyberte si alternatívny spôsob platby: Bankovým prevodom, kryptomenami. V tomto prípade však bude účtovaný extra poplatok za ručné spracovanie transakcie.

Google Analytics: Používajte blokovanie trackerov na automatické blokovanie tejto služby na ktorejkoľvek stránke na Internete.

MailChimp: Neprihláste sa na odber newslettra, alebo nás požiadajte o vyňatie vášho emailu z hromadného emailingu. Ak už ste prihlásený/á, môžete sa odhlásiť kedykoľvek kliknutím na link na konci emailu.