Job Fair

Banner PyConSK 2019

Sme presvedčení, že výnimočná konferencia je viac ako len skvelí spíkri, zaujímavé prednášky a dobré jedlo. Každý rok sa snažíme na PyCon SK predstaviť nové veci. Tento rok predstavíme ďalšiu novú súčasť konferencie - Job Fair. Spolu s našimi sponzormi sme pripravili príležitosť pre vás na stretnutie s ich predstaviteľmi.

Možno, že nie vždy máš čas osobne sa zoznámiť s firmami alebo si príliš plachý/á na stretnutie so zástupcami firiem. Počas PyCon SK ťa budú obklopovať vynikajúci ľudia a priateľská atmosféra, vďaka ktorej bude rozhovor s firmami omnoho príjemnejším zážitkom.

Pri rozhovore so zástupcami firiem ti môžu odpovedať na všetky otázky. Po krátkej diskusii budeš mať predstavu, čo očakávajú od developerov, aké majú aktuálne otvorené pozície, aký technologický stack používajú a aké sú možnosti rozvoja. Ak ťa to zaujalo, vyplň prihlasovací formulár. My tvoje detaily posunieme ďalej predstaviteľom firiem, ktorých si vyberieš (môžeš si vybrať viacerých) a oni si s tebou dohodnú stretnutie na Job Fair (počet voľných slotov na stretnutia je obmedzený).

Prihlasovací formulár Job Fair


Logo Exponea

Pokiaľ prichádzaš na PyConSK pretože miluješ iba Javu a Cobol, prestaň čítať túto správu. Hneď!

Na druhú stranu, ak je písanie čistého kódu tvojou mantrou, hľadanie najlepšieho riešenia tvojím potešením a elegantné jazyky ako Python alebo Go tvojou vášňou, radi o tebe budeme počuť.

Hľadáme do nášho teamu nového Pythonistu, ktorý by nám pomáhal budovať produkt svetovej úrovne.


Logo Kiwi.com

Cestovná tech spoločnosť Kiwi.com bola vytvorená cestovateľmi pre cestovateľov v roku 2012. Vďaka vlastnému algoritmu, ktorý umožňuje kombinovať lety viac ako 500 leteckých spoločností (virtuálne prepojenia), vrátane tých, čo normálne nespolupracujú, je Kiwi.com jednou z najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností strednej Európy. V roku 2017 sa dostal na zoznam Deloitte Technology Fast 500 EMEA na 7. miesto, čím sa stal najvyššie hodnotenou českou spoločnosťou.

Dnes má spoločnosť viac ako 100 vyhľadávaných letov denne a zamestnáva celosvetovo vyše 2500 ľudí. V roku 2018 spustili NOMAD, revolučný spôsob kombinovania lacných letov, a Tequilu, novú B2B platformu pre partnerov všetkých veľkostí. Už druhý rok po sebe bol Kiwi.com vyhlásený časopisom Forbes za najlepší start-up Českej republiky.

Navštív náš stánok na PyConSK a pozri sa na našu stránku s pozíciami kiwi.com/jobs. Prijímame ľudí v Bratislave, Prahe, Brne a v ďalších mestách :)


Logo Kistler

Test Developer v Kistleri sa podieľa na vývoji softvéru pre vstavané systémy, desktopové aplikácie, webové aplikácie alebo cloudové riešenia - v závislosti od projektu.

Hlavnou úlohou je vytvárať automatické testy na systémovej úrovni, aby sa minimalizovalo ručné testovanie a zvýšila sa efektivita vývoja, čo často vyžaduje kreativitu a logické myslenie. Prehľad v technológiách a rozhraniach je obrovskou výhodou pri hľadaní ich správnej kombinácie. Preto je pre nás veľmi dôležité neustále vzdelávanie, sledovanie najnovších trendov a zdieľanie poznatkov získaných z testovania.

Používame Robot Framework na automatizované testovanie backendových a frontendových aplikácií. Tento nástroj nám dáva možnosť implementovať a integrovať Python moduly a knižnice vytvorené pre naše špecifické potreby.

Agilné prostredie s dynamicky sa meniacimi požiadavkami a podmienkami vytvárajú stále nové výzvy a povzbudzujú k inovatívnym riešeniam.


Logo Red Hat

Team Red Hat hľadá softvérového inžiniera, ktorý sa pridá do nášho teamu v Brne. V tejto pozícii budeš súčasťou teamu Continuous Productization na automatizáciu, vylepšovanie release procesu produktov Red Hatu.

Budeš spolupracovať na open source projektoch s ostatnými continuous integration (CI) inžiniermi a teamami vývojárov a quality assurance (QA). Ako softvérový inžinier budeš pracovať s najnovšími technológiami na trhu ako sú Red Hat OpenShift, kontajnery a Jenkins.

Zisti viac


Logo Red Hat

Náš team vyvíja riešenia založené na najmodernejších modeloch umelej inteligencie a algoritmoch pre NLP pre Raiffeisen banku v CEE regióne. Oblasti nášho záujmu sú konverzačná UI a spracovanie hlasu. Raiffeisen Group AI Lab predstavuje jedinečnú koncetrnáciu knowhow a expertízy v oblasti inovatívnych UI riešení na báze jazyka.

Chceš vedieť viac o rôznych ponukách? Neváhaj a ozvi sa. Radi sa s tebou stretneme na PyCon SK!


Logo Titans

Sme TITANS freelancers!

Nie je ľahké stať sa TITANom. Nikdy nebolo!

Musíš to mať v sebe. Pripravenosť na nové výzvy, energiu pustiť sa do nicha dokázať, že nemožné je len otázkou vôle, sú zakódované v #DNA každého #hrdinu.

Sme tu pre tých, čo chcú vystúpiť z rady a vstúpiť do skutoného sveta IT #freelancingu. Už roky vytrvalo bojujeme spolu s každým našim jedným TITANom.

U TITANov ti pomôžeme zažiť silný #freelance IT svet priamej komunikácie, vzťahov a solidarity, ktorý sme spoločne vytvorili.

My sme na teba pripravení. Si aj ty pripravený? Pracovné ponuky


Logo Segron

My v SEGRONe vytvárame Riešenia pre automatizované testy pre sektor telekomunikácií . Náš produkt "vytŕča" z konkurencie vďaka tomu, že ako jediný ponúka end-to-end riešenie. Naše sídlo je v Bratislave, kde sa deje celý vývoj.

Hľadáme talentovaných ľudí, ktorí tiež “vytŕčajú”, ako developerov, testerov, architektov...

Ľudí so silnými schopnosťami riešiť problémy – nie len nájsť a opraviť chybu, ale myslieť päť krokov dopredu a opraviť problém tak elegantne, že už sa nikdy nezopakuje.

Ľudí, ktorí sa cítia zodpovední za svoju prácu – a majú potrebu vynikať – ktorí vedia, že nech sa robí čokoľvek, musí to byť poriadne a s najvyššou pracovnou morálkou.

Ľudí, čo cítia neutíchajúcu túžbu učiť sa, rásť, vylepšovať, pracovať pre team.

Ak všetko vyššie uvedené znie dobre a páčilo by sa ti pracovať v dynamickom start-up prostredí na náročných projektoch, na ktoré by si mohol/la byť pyšný/á, určite by sme sa mali porozprávať!