Job fair

Príležitosť pre zamestnávateľov hľadať pracovníkov priamo na konferencii plnej geekov a programátorov, ale aj pre viac či menej skúsených kandidátov, ktorí tu nájdu viaceré IT spoločnosti v rovnakom čase na jednom mieste.

Zamestnávatelia

PyCon SK bude hlavným mestom Pythonu, na tri dni sa stane miestom s najvyššou hustotou Pythonistov na štvorcový meter. Okrem profesionálov zo Slovenska, sem príde aj mnoho programátorov z Maďarska či Rakúska, keďže tam nemajú lokálny PyCon, ale aj z Česka, Poľska, Nemecka a ďalších krajín. Môžete tu hľadať čerstvých absolventov, ale aj skúsených programátorov, ktorí práve hľadajú nové výzvy vo svojej kariére. Predstavte svoju spoločnosť a ukážte, aké to je pracovať pre vás.

Študenti

Hľadáš si svoj prvý skutočný programátorský job? PyCon SK je na to ideálny - bude tu množstvo firiem, ktoré sa budú chcieť získať novú posilu do tímu Pythonistov. Navštív náš Job fair, alebo sa zastav v sponzorských stánkoch a pokecaj so svojim možným budúcim zamestnávateľom. Zisti, ako to vyzerá na skutočnom pohovore. Nájdi firmu, ktorá ti sedí a ktorá bude vedieť tvoje schopnosti využiť najlepšie.

Profesionáli

Ak cítite potrebu zmeny po rokoch rutiny, PyCon SK je to najlepšie miesto pre vás. Navštívte náš Job fair a porozprávajte sa so spoločnosťami, ktoré ocenia vaše dlhoročné skúsenosti. Dokonca aj keď práve nehľadáte nový job, nikdy nezaškodí mať prehľad o tom, aké možnosti máte k dispozícii.